Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

SAKDOOR; Üretimini yaptığı tüm kapı çeşitlerinde Amerikan panel kapı, Lake Boyalı Kapılar, Melamin Kapılar, PVC Mebran Kaplamalı Kapılar, Mobilya Mutfak Dolapları Mobilya Banyo Dolapları ve restore, tadilat ahşap El sanatları ile hizmetlerinle her geçen gün geliştirmekte ve siz değerli müşterilerimize kaliteyi sunmaya devam etmektedir.

Baba'dan Oğul'a geçen sanatın bu zamana kadar sürdürülmesi tesadüf olmamasıyla beraber başarının her geçen gün artması siz değerli müşterilermizin bize ilham vermesiyle değerlermize değer katarak büyük bir aile olmaya devam etmekteyiz. 

Misyonumuz;


Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim, çalışanlarımızın iş güvenliği ve kamu sağlığına çevreye duyarlı bir şekilde sürdürülebilir büyüme seyri izlemek temel düşüncemizdir.

Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş yapılar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur.

 

Vizyonumuz;


Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği, bitirdiği ve halen devam eden işleri ve ayrıca bitirilen işlerin çeşit ve hacimleri ile, en son teknolojiyi ve teşkilat organizasyonunu uygulamaktadır.

Tıkla İletişime Geç